Beğen 9

Derya Uluğ Nabız 180 Dinle

Derya Uluğ

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Okyanus isimli şarkısı ile geçtiğimiz yaza damgasını vuran Derya Uluğ, katıldığı bir ses yarışması ile müzik dünyasına adım atan sanatçılardan birisidir. Doğma büyüme İzmirli olan sanatçı, nota ve nazariyat eğitimleri görmüştür. Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Derya Uluğ, aynı zamanda İstanbul’da konservatuar okudu. Şarkıcı, son olarak çıkardığı ‘Nabız 180’ isimli şarkıyla tekraran müzik gündemine oturmayı başardı. DMC etiketi ile müzik platformlarına sunulan şarkı, sanatçının tekli bir müzik çalışmasıdır. Daha önce 2 farklı single çalışması yapan Derya Uluğ, Nabız 180 adlı şarkıyla birlikte üçüncü single çalışmasını yapmış oldu.

Derya Uluğ Nabız 180 Söz ve Müziği Kime Ait?

Daha öncelerden Canavar ve Okyanus adlı single çalışmalarını yapan Derya Uluğ, Nabız 180 adlı single çalışmasını da müzikseverlerin beğenisine sundu. Derya Uluğ Nabız 180 adlı şarkının söz ve müziğini Derya Uluğ ile Asil Gök paylaşıyor. Single çalışmasının Ozan Çolakoğlu yaparken klip yönetmenliğini ise Murat Joker üstlendi.

Ebru Gündeş’in solistliği üzerinden kariyerine güçlü bir şekilde yön vermeyi başaran sanatçı, Nabız 180 isimli şarkısıyla da kısa sürede yankı uyandırmayı başardı. Daha önceden çıkış tarihi açıklanan şarkı, müzik piyasasına çıktıktan kısa bir süre sonra büyük bir indirme ve izlenme sayısına ulaştı. 25 Ekim tarihinde şarkının kısa bir versiyonu internet üzerinden dinleyicilerle paylaşılmıştı. 27 Ekim tarihinde ise tüm dijital platformlara şarkının uzun versiyonu sunuldu. YouTube üzerinde birkaç saat içerisinde 50 binden fazla izlenme alan Nabız 180 şarkısı, sosyal medya platformlarında da yankı uyandırmayı başardı. Daha önceki single çalışmaları ile gündeme oturmayı başaran Derya Uluğ’un yeni single çalışması ile birlikte de müzik piyasasına damga vurması bekleniyor. İnternetten Derya Uluğ Nabız 180 dinle aramasını yaptığınız zaman farklı platformlarda şarkının uzun versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Derya Uluğ Nabız 180 Şarkı Sözleri

Yüreğimde bir acı
Geldi geçmiyor neden?
Kalbimde bir migren
Hiçbir şey kesmiyor neden?
Eller nasılda mutlu
Ya da ne güzel rol yapıyor
Eskiden böyle miydim?
Gören bile halime ağlıyor
Bi çarpıntı sürekli
Nabız oldu 180
Gitti gidiyorum galiba
Sebebi de kalpten..
Ölüyorum anlasana
Daha da vurmasana
Vicdanın sızlasa da
Geri dönsen mi bana?


En Çok Aranan Şarkılar:

  • derya uluğ nabız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz