Beğen 5

Erdem Kınay feat İkizler Öptüm Dinle

İkizler

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Fanları tarafından David Guetta’ya benzetilen aranjör ve besteci olarak müzik piyasalarında yer alan erdem Kınay feat. İkizler öptüm dinle ile yine güzel bir işe imza attı. Piyasalarda yerini alan ve ikizlerin seslendirdiği şarkı dillere dolandı. Gece kulüplerinde 2017-2018 kış sezonunda çalınacak şarkılar arasında şimdiden yer alan şarkının tutmasında Erdem Kınay’ın besteciliği etken sebeptir.

Erdem Kınay Feat Kimdir?

1978 İstanbul doğumlu olan pop şarkıcısı beste yeteneğini 6 yaşından itibaren aldığı piyano eğitimini borçlu. Daha sonra eğitimini İstanbul Üniversitesi Türk Sanat Musiki Eğitimi alarak tamamladı. İlk bestesi 1996 yılında Gökhan Tepe’nin albümünde yer aldı. Kendisinin aranjörlük, bestecilik ve solist olarak hazırladığı iki albümü Proje ve Proje 2 isimleri ile bulunmaktadır. Sinem Kınay ile evli olan Erdem

Hangi Sanatçılara Beste Verdi?

Hangi sanataçıya beste verdi ise dinleyici tarafından beğenildi. Gökhan Tepe, Serdar Ortaç, Demet Akalın, Hande Yener, Ayşe Hatun Önal, Tarkan, Murat Boz, Seda Önder, Bengü ve Zeynep Mansur, Ege Çubukçu gibi sanatçılar Kınay’ın bestelerini seslendiren sanatçılardır. Hande Yener orkestrasında halen yer alır.

En Son Bestesi ‘Öptüm’ ve Diğerleri

İkizlerin albümünde yer alan ‘öptüm’ piyasalara 2017 yılının 26 Eylül’ünde prodüktörlüğü yapılan knymuzik firması tarafından müzikseverlere sunuldu. Bu şarkının bestesini ve düzenlemesi Emre Kınay yaptı sözleri ise Deniz Ertene ait. Sanatçılara kaliteli besteler hazırlayan Kınay bu bestesi ile de İkizlere şans getirecektir. Faslı sanatçı Hind’in ile birlikte düet yaparak Her gece kal şarkısının besteliğini yapması ile birlikte klibinde de oynamıştır. 26 Eylül 2017’de aranjörlüğünü ve besteciliğini yaptığı ve Merve Özbey’in ‘boynun borcu’ şarkısı slow parça ve hareketli pop tarzında yer alan Yılmaz Taner’in seslendirdiği ‘şahane’ de sevilen besteleri arasında.

Erdem Kınay feat İkizler Öptüm sözleri

İnan öyle yüz vermem
Ve de bakmam ardından
Yılışıklık hiç sevmem
Soyum aşk ecdadından
Kalpse oyuna gelmem
Bana öyle haller boş
Çalsa hisler her telden
Şarkılar endamından
Yüreğimde yangınlar
Yine mutsuz dargınlar
Bana sevda baş tacı
Kimse sahibi
Nice kalpler yorgunlar
Hislerimde soygunlar
Kimi yolcu, kimi hancı
Yok ki galibi
Öptüm aniden seviyorum ben sahiden
Gel, sor, öğren halimi
Adımı sanımı ahaliden
KOPTUM yani ben tutamıyorum ben harbiden
Kalbim bende durmuyor farkım yok firariden


En Çok Aranan Şarkılar:

  • ikizler öptüm dinle
  • erdem kınay ft ikizler - Öptüm sözleri
  • Ikizler sarkicilari
  • öptüm ikizler sarkısının sözleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz