Beğen 8

İrem Derici Bazı Aşklar Yarım Kalmalı Dinle

İrem Derici

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne ve babası reklamcılıkla uğraşan Derici, 4 yaşından itibaren org çalmaya başlamıştır. 5 yaşındayken anne ve babasının ayrılmıştır. İlkokula giderken Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Devlet Konservatuarı Piyano bölümüne başladı ve liseyi bitirene kadar devam etti. Işık lisesi mezunudur. 16 yaşında Beyoğlu’nda ‘Monopop’ adlı grupla şarkı söyledi. Üniversiteden mezun olup babasının reklamcılık alanına atılmasını isteyen İrem Derici, O Ses Türkiye’ye 2011 yılında katıldı. Yarı finalde elenen derici şarkı söylemekten vazgeçmedi.

Piyasaya Hızlı Giriş Yaptı

Melih Kibar’ın hiç duyulmamış olan bestesi ‘’ Bensiz Yapamazsın ‘’ ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Mayıs 2013’te ‘’Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı’’ adlı single ile müzik sektöründe fırtınalar estirdi. Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkının klibi 32.000.000 izlenme yakalayarak rekor kırdı. 2014 yılında Neşet Ertaş şarkısı olan ‘’Neredesin Sen’’ türküsünü coverlayıp, tekli bir parça çıkardı. İrem Derici büyük çıkışı 15 Nisan 2014’de ‘’Kalbimin Tek Sahibine’’ şarkısı ile gerçekleştirdi. Çıktığı andan itibaren dijital ortamda en çok aranan ve dinlenen şarkı olmayı başardı. Bu şarkı bütün bir yaz boyunca bütün organizasyonlarda en favori şarkı olarak çalmayı başardı. 2014 yılında Altın Kelebek Ödülü alarak, en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü almıştır.

Sonbaharın başından beri beklenen yeni single ile 3 Kasım’dan itibaren muhteşem şarkıyla dönüş yaptı. En sevilen Derici şarkıları arasına girmesi beklenen ‘’Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’’ Ayla Çelik ve Gökhan Tepe imzasını taşıyor. İrem Derici için yazılan özel şarkılardan biridir. Latin rüzgarları estiren şarkı, gitarlı ve pop kategorisinde yer almaktadır. Nakaratıyla akılda kalıcılık ve dilde pelesenk etkisi yaratıyor. Şarkıyı dinleyince bir rahatlamaya kavuşmanız mümkün olacaktır. Son dönemde çalkantılarla ve sağlık sorunları ile gündeme gelen Derici, bu şarkı ile her şeyi toparlamış ve eski parlak günlerine dönmeyi başaracaktır. ’’Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’’ şarkısı ile doğru bir adım atan derici, dijital platformda irem derici – bazı aşklar yarım kalmalı dinle ile fazla tıklanma yakalamıştır.

İrem Derici Bazı Aşklar Yarım Kalmali Sarki Sozleri

Gideceği zamanı bilmeli insan
Vakit varken ezilmemeli
Akışına bırakmalı hani bazen
Bilirsin ya, dünya hali

İkimiz de çok sevmiştik aslında
İkimiz de direndik yaralı yaralı
Buraya kadarmış, her şey tadında
Bazı aşklar yarım kalmalı

Şimdi söyle şarkımızı
Ağlaya ağlaya, olanları kadere
Bağlaya bağlaya
Yarın yok fark ettim, bugün bizden gittim
Artık senin hiçbir şeyin değilim


En Çok Aranan Şarkılar:

  • irem derici bazi asklar yarim kalmali
  • İREM DERİCİ DİNLE
  • irem derci bazi asklar yarim kalmali dinle
  • İrem derici şarkıları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz