Beğen 1

Kalben Ben Her Zaman Sana Aşıktım

Kalben

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Video paylaşım siteleri ile adını geniş kitlelere duyuran ve kendine has üslubu ile müzik severlerin beğenisi kazanan Kalben; kendi adını taşıyan ilk albümünün ardından, Sonsuza Kadar isimli ikinci stüdyo albümünü yayımladı. Pasaj Müzik etiketiyle raflardaki yerini alan Sonsuza Kadar albümünün ilk klibi, Ben Her Zaman Sana Aşıktım isimli şarkıya çekildi. Kısa süre içinde, online platformlarda da en çok aranan şarkılar arasına giren; Kalben ben her zaman sana aşıktım dinle, Kalben’in kendi söz ve müziği ile albümdeki yerini aldı.

İkinci Albüm İlk Heyecan

Albüm için özel bir lansman yapmayan sanatçı; albümle ilgili düşüncelerini, kendi sosyal medya hesabından hayranları ile paylaştı. İkinci albüm ilk heyecan etiketi ile paylaştığı yazısında; albümün stüdyo aşamasına dikkat çeken Kalben, albümde yer alan tüm şarkılar için son derece titiz davrandıklarının altını çizdi. Berkant Ali İncesaraç yönetmenliğinde çekilen, Ben Her Zaman Sana Aşıktım klibi için tüm ekibe teşekkür eden sanatçı; şarkının genel yapısını değiştirmedikleri için mutlu olduğuna da ayrı bir parantez açtı.

Daha Önce Canlı Olarak Yayınlanmıştı

Klibin başından sonuna her karede yer alan Kalben; klip için, özel bir cast ekibi ile çalıştı. Daha önce canlı olarak yayınlanan ve Fender Telecaster ritmleri ile başlayan şarkıda; akustik düzenin ferahlığı, klibin genel havasının hissedilmesine neden oldu. 13 şarkıdan oluşan albümde; 11 şarkının söz ve müziğinin Kalben’e ait olması ise, alternatif rock için yeni bir soluk olarak değerlendirildi. Albümde yer alan iki şarkıda imzası bulunmayan Kalben için; Nil Karaibrahimgil’in Rüzgar’ı ve tüm düzenlemelerde imzası olan Berkant Ali İncesaraç’ın İnsanlar’ı, müzik severlerden tam not aldı.

Ben her zaman sana aşıktım
Daha görmemiştim seni
Hiç bilmiyorken eşsiz ismini
Reddettim bu zalim dünyanın cismini, istifa ettim

Ben her zaman sana aşıktım
Ben her zaman sana aşıktım
Piyango, 25 trilyon devretti
Bu adi düzen üzerime devrildi
Geleceği hainler mi resmetti?
Ben korkup kaçmadım; sen göstersene kendini

Ben her zaman sana aşıktım
Ben her zaman sana aşıktım
Cennetin sahibi karnı burnunda hamile
Ama yer vermiyor otobüsteki hergele
Hayat üç perdelik tatsız bir kabare
Biz seninle çocuk kalalım mı habire?

Ben her zaman sana aşıktım
Ben her zaman sana aşıktım
Ben sizi birine benzettim
Ben sizi kendinize benzettim
Ben bu işi bir işe benzettim
Ama, adını koymadan istifa ettim


En Çok Aranan Şarkılar:

  • kalben ben herzaman sana aşıktım dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz