Beğen 7

Sanjar Teselli Dinle

Sanjar

Sitemizde sanatçıya ait toplam 2 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Sanjar yani gerçek adıyla Kaan Arslan 15 Ağustos 1995 yılında doğmuştur. Yani genç sanatçı 22 yaşında bazı başarılara imza atmıştır. Sivas doğumlu olan sanatçının hayali İstanbul’da yaşamaktı. 1 kardeşe sahip olan sanjar asıl fan kitlesine 2013,2014 yılları arasında sahip olmuştur. Müzik tarzı açısından bakacak olursak arabesk rap müzik türünde eserler vermektedir. Şarkıları genellikle hayatın eksikliklerine karşı bir başkaldırı, arkadaşlar hakkında başa gelenlerde bir bahsetme ve memleket hakkında olmaktadır. Şarkıları çoğu insan tarafından sevilmekte ve hatta fan sayfaları bulunmaktadır.

Teselli Şarkısı

Sanjarın en çok beğenilen şarkılarından biri olan Teselli 2013 yılında çıkmıştır. Şarkı genel olarak sevgi ve hayal kırıklığı üzerinde kurulu temaları işlemektedir. Bu şarkı youtube adresinde 13 bin kişi tarafından izleme almıştır ve beğenilmiştir. Ayrıca birçok şarkısının olduğu gibi bu şarkının da söz ve müzik yazarı Sanjardır.

Sanjar Müzik

İnternet üzerinde sanjar teselli dinle yazdığınızda birçok adres size bu şarkıyı sunacaktır. Bunlardan ilk başta olanı youtubetur. Ancak bunun dışında Sanjar spotify ve deezer gibi müzik uygulamalarında da kendine yer bulmuş ve kullanıcılar tarafından oralar aracılığı ile de dinlenebilmektedir. Facebookta sanjar müzik şeklinde bir sayfası bulunmakta ve buradan da yeni projeleri veya şarkıları ile ilgili bilgi almanızı mümkün kılmaktadır. Bunun haricinde Sanjar’a twitter veya instagram üzerinden de ulaşabilirsiniz ve şarkılarından kesitleri şarkı çıkmadan önce dinleyebilirsiniz.

Sanjar Şarkıları

Sanjarın şu anda 28 farklı şarkısı bulunmakta. Bu şarkıların büyük bir çoğunluğu 2016 da çıkmış olup arabesk rap severlere sunulmuştur. Hayranları ile adeta bir arkadaşmışçasına anlaşan Sanjar, kaptan records müzik şirketi ile birlikte çalışmakta ve yeni şarkılar yapacağını ve bu şarkılarını da dinleyicilerine ulaştıracağını söylemekte.

Sanjar Teselli Şarkı Sözleri


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz